Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

• Publication date

Jun 7, 2021

• Value Awarded

150k UAH

ДК 021:2015 31710000-6 Електронне обладнання (31711200-5 Комплект електронне табло для водного поло) згідно документації . 1. Комплект електронне табло для водного поло комплект у складі: - електронне табло для водного поло -1 од- електронне табло часу атаки - 4 одГарантія не менше 12 місяців - 1 комплект Електронне табло для водного поло Призначення: Відображення інформації при проведенні змагань з водного поло в закритих плавальних басейнах. Табло відповідає технічним вимогам і рекомендаціям правил LEN та FINA проведення змагань з водного поло. Можливості виведення:  • назви команд (h-150);   • рахунок (00-99) (h-250);   • час перерв і тайм-ауту (1-00; 2-00; 5-00) (h-150);   • ігровий час (прямий і зворотний відлік) (h-250);   • номер періоду (1-9) (h-150);   • кількість затребуваних тайм-аутів (по 1 на команду); Т/А – (h-100);  • штрафний час (h-150);   • індивідуальні фоли гравців; цифра номера шапочки – (h-100);   • кількість забитих гравцями голів (h-100). Параметри, які налаштовуються: • програмується в режимі прямого і зворотного відліку ігрового часу; • програмований час гри, перерв і видалення; • тривалість звучання звукового сигналу. Параметри інформаційних рядків: Команда. Кількість - 2 шт. Режим роботи - статичний і динамічний. Число одночасно видимих ​​символів в кожному рядку - 8. Управління: • пульт судді - Радіо ПДУ. Основні технічні характеристики: • Елемент індикації - світлодіоди; • Колір світіння – червоний, жовтий, зелений, білий, синій; • Дальність впевненого зчитування – 50м; • Електроживлення - ~ 220В, 50Гц; • Споживана потужність -  не більше 500 Вт; • Габарити табло - 4000х1100х100 мм; • Маса табло - не більше 50 Кг; • Покриття антивідблиску; • Введення інформації з пульта управління; • Спосіб установки підвісне. Комплект поставки: • Електронне табло - 1 шт.; • Паспорт, інструкція з експлуатації - 1 шт.; • Кріплення. Електронне табло часу атаки - 4 Призначення: Відображення часу атаки при проведенні змагань з водного поло в закритих плавальних басейнах. Табло відповідає технічним вимогам і рекомендаціям правил LEN та FINA проведення змагань з водного поло. Можливості виведення:  • час атаки; • час атаки з додатковою індикацією ігрового часу. Параметри, які налаштовуються: • програмується в режимі прямого і зворотного відліку ігрового часу. Управління: • пульт судді - Радіо ПДУ (старт - стоп - обнулити). Основні технічні характеристики: • габаритні розміри - 500х550х70 мм (велике); 500х400х70 мм (мале); • підключення табло - підключається до основного табло; • управління - пульт оператора; • висота цифр: час атаки - 300 мм; ігровий час - 150 мм; • Маса табло 9 кг (велике); 7 кг (мале). Комплект поставки: • електронне табло часу атаки з додатковою індикацією ігрового часу (№ 1) – 2 шт.; • електронне табло часу атаки (№ 2) – 2 шт. • кріплення.Додаткове обладнанняРадіопульт;Сирена;Кабель для підключення до 220 В (40 м); Кабель для підключення до табло часу атаки (224 м).